MENU

JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zulkifli Bin Saidon PEMANDU KENDERAAN 05-6221299 05-6212446 zulkifli@mpti.gov.my
Mazlan Bin Mugini Pengawal Keselamatan 05-6221299 056212446 mazlan@mpti.gov.my
Kamariah Binti Bahari Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 kamariah@mpti.gov.my
Siti Sarimah Binti Daud Penolong Pegawai Tadbir 05-6221299 05-6212446 sitisarimah@mpti.gov.my
Zainuddin Bin Zakeriah PENGAWAL KESELAMATAN 05-6221299 05-6212446 zainuddin@mpti.gov.my
Mohamad Azren Bin Mazlan Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 azren@mpti.gov.my
Abd Zuranaimi Bin Abd Rahman Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 zuranaimi@mpti.gov.my
AZIZAN BIN HJ ABD.MUIN Yang Dipertua 05-6221299
Mustapa Bin Mohamed Osman PENGHANTAR NOTIS 05-6221299 05-6212446 mustapaosman@mpti.gov.my
Bahagian Perhubungan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Norazrin Binti Saian Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 norazrin@mpti.gov.my